Sizi Önemsiyoruz.

Defne Mühendislik Hakkında

Firmamız 2016 yılında çalışmalara başlayarak aktif olarak hikayesine 2017 yılında başladı. İş hayatına atılırken müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalıştık Jeofizik ve Jeoloji alanlarında faaliyetlerimizi sürdürürken Bilişim ve Teknoloji Dünyasında da müşterilerimizin Memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

 

İş Konseptimiz

İleride yaşanacak problemlerin önceden çözümüne yönelik adımlar atarak sorunsuz olarak Bilişim ve İnşaat sektöründe hizmet vermekteyiz. Zemin etüt ve jeolojik etütler kapsamında bir çok firma ile çalış sakta iş konsept anlayışımız müşteri odaklıdır.

Her Zaman Yenilik Arıyoruz.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için her zaman yenilikçi adımlar atmaya çalışıyoruz. İşimizi iyi yapabilmek için teknolojiyi takip ediyor. işlerimizde teknolojiyi kullanıyoruz.

İşimizi Önemsiyoruz. 

Hem Jeofizik alanında hemde Jeoloji alanında işimizi ve sizi önemsiyoruz. Bilişim alanında yeni teknolojilerde sizlere yardımcı oluyoruz.

İletişim

BİZİ ARAYIN

Siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için bizim ile iletişime geçin aklınıza takılan ya da sorularınız için buradayız.

İyi işler için bizim ile çalışın Şimdi Arayın 0541 616 13 54

Kırksekiz Web Tasarım